תוכן עניינים

הוי אן (Hoi An)

הוי אן, הלב של ווייטנאם.

הוי אן היא עיר חוף קסומה במרכז וייטנאם. העיר עטופה במבנים מדהימים, תעלות רומנטיות ושווקים צבעונים שקמים לחיים בלילה עם אלפי פנסים צבעוניים.

מעבר לזה, הוי אן תיתן לכם עוד דרך להתחבר לצד היצירתי שלכם עם המון סדנאות אוכל יצירה תפירה וקדרות.

הוי אן (Hoi An)

סדנאות היצירה בהוי אן

בהוי אן יש המון סדנאות יצירה כיפיות שמציעות חוויות ייחודיות ומהנות לכל הגילאים. תוכלו ללמוד את אומנות הקדרות העדינה בסגנון ווייטנאמי וליצור כדים ופסלים מחימר בעבודת יד. עוד סדנא מפורסמת היא הסדנא להכנת פנסים מסורתיים צבעוניים, תוכלו ללמד איך לעצב ולקשט פנס אישי מסורתי וייטנאמי משלכם.  בהוי אן אפשר  לחוות את התרבות והמסורת העשירה של ווייטנאם באופן הכי פשוט שיש, תוך כדי תמיכה במקומיים דרך סדנאות היצירה.

סדנאות האוכל בהוי אן

סדנת אוכל בהוי אן היא חוויה כיפית ומלאת טעמים. מתחילים בטיול צבעוני בשוק המקומי, מגלים את כל המרכיבים הטריים והטעימים, ואז נכנסים למטבח ומבשלים מנות וייטנאמיות. בסוף הסדנה מתיישבים לארוחה טעימה שהכנתם בעצמכם, ולוקחים מתכונים כדי להמשיך לבשל ולהרשים את החברים שלכם שתחזרו מהטיול שלכם להוי אן.

הון היא סוכנת מקומית שעובדת עם ישראלים המון שנים, אישה עם סיפור חיים מאוד קשה, אם היא תרגיש איתכם בנוח מספיק, היא תשתף אתכם במה שהיא עברה ותבינו כמה היא עוזרת לישראלים ותורמת לקהילה שלנו בווייטנאם.

תפירת שמלות, חליפות ובגדי ים בעיצוב אישי

הדבר שאולי הכי שווה אולי בהוי אן זה התופרות, שמכינות במחירים מצחיקים שמלות ובגדי ים בעיצוב אישי ולפי המידות שלכן, מאסט בהוי אן, לבוא עם תמונות של שמלות/חליפות שאתם רוצים תראו להם והם ימדדו אתכן ויעשו לכם את השמלה, בדכ זה לוקח יום אחד, אם לא פחות.