תוכן עניינים

דה נאנג (Da Nang)

״מיאמי של ווייטנאם״ – דה נאנג

דה נאנג היא עיר גדולה צמודה להוי אן ( חצי שעה נסיעה במונית שעולה 50 שקלים) , עיר עם הרבה מסעדות שוות זולות וטעימות אוכל מדהים וחיי לילה סוערים.  ריזורטים הכל כלול במחירים מצחיקים, בתור תרמילאים, אולי פחות תתחברו לדה נאנג, אבל אם מוכנים להוציא קצת יותר כסף מאשר תקציב תרמילאי רגיל בויאטנאם, להתנסות במסעדות הטעימות, וללכת לברים ולבריכות השוות, מומלץ מאוד לתת לדה נאנג את המקום שלה, בטוח שלא תתאכזבו.

דה נאנג (Da Nang)

למה דה נאנג כל כך מיוחדת?

דה נאנג היא אחת הערים המרכזיות במרכז ויאטנאם ומהווה יעד תיירותי פופולרי בזכות חופיה המדהימים, התרבות העשירה והפעילויות המגוונות שהיא מציעה. הנה כמה מהדברים שאפשר לעשות בדה נאנג:

1.חופי דה נאנג: חופים כמו My Khe ו-Non Nuoc מציעים מים צלולים וחולות לבנים, אידיאליים לשחייה, ספורט ימי ומנוחה.

2.הרי השיש (Marble Mountains): קבוצה של חמישה גבעות עשויות אבן גיר ושיש, כל אחת מהן נקראת על שם אלמנט טבעי. ניתן לעלות לתצפית על ההרים, לבקר במקדשים ובמערות וליהנות מנוף פנורמי של האזור.

3.גשר הדרקון (Dragon Bridge): גשר מפורסם הבנוי בצורת דרקון ובלילה הוא מואר בתאורה מרהיבה. בימי שבת וראשון בערב, הדרקון פולט אש ומים – מראה מרהיב במיוחד.

4.בא נה הילס (Ba Na Hills): מתחם נופש הממוקם בהרים, הכולל את גשר הזהב המפורסם (Golden Bridge) הנתמך על ידי ידיים ענקיות, פארק שעשועים, כפר צרפתי, וגנים מרהיבים.