תוכן עניינים

וייאטנאם

קהילת מזרח מברכת אתכם על הגעתכם ליהלום הנסתר של אסיה, ברוכים הבאים לוייטנאם המדהימה!

מבין נופיה המשגעים והמדהימים של וייטנאם בצפון המדינה ניתן למצוא את טרסות האורז הירוקות והמרהיבות של סאפה והאזור ההררי והבלתי יאמן של הא ג’יאנג. האיים שבמפרץ האלונג מציעים נופים עוצרי נשימה של צוקים קארסטיים המתנשאים מתוך המים הצלולים.  במרכז ויאטנאם,  החופים היפהפיים והצלולים כמו אלו שבערים דה נאנג והוי אן, וכן אזורים היסטוריים כמו העיר העתיקה הוי אן. בדרום המדינה ניתן ליהנות מדלתת המקונג הפורייה והמרהיבה, עם נהרות מסועפים ושווקים צפים. כל אלו הופכים את ויאטנאם ליעד מגוון ומרתק למטיילים.

 

וייאטנאם

לפני שמגיעים לוייאטנאם

הכי חשוב, ויזה, מומלץ מאוד (!) לפחות 7 ימי עסקים מראש(ששבת וראשון הם לא ימי עסקים).

ניתן לעשות זאת ישירות דרך אתר ההגירה הווייטנאמי, או דרך המומחים האלופים שלנו בראש שקט בקישור למטה.

לאחר שהגענו לויאטנאם –

כרטיס סים –

מומלץ לעשות כרטיס סים בשדה, ההבדל בין לעשות אותו בשדה לעיר הוא הבדל של 10-15 שקלים ולכן עדיף לוותר על ההפרש ולהיות בראש שקט עם סים מהשדה

יהיו הרבה מוכרים פושרים שינסו לתפוס אתכן בשדה, חשוב שתקנו סים של mobifone או viettel, אלה הן החברות סלולר הכי טובות בויאטנאם.

חשוב מאוד – לוודא שבאמת נתנו לכם סים של mobifone או viettel, הרבה פעמים הם מוכרים לכם שם של חברה אחת ושמים בפועל את vinafone שזאת חברה לא טובה מבחינת קליטת סלולר בויאטנאם.

 

מה העונה בוויאטנאם?

וייטנאם היא מדינה טרופית עם מזג אוויר משתנה , חשוב מאוד לדעת מתי להגיע, ולאן אפשר להגיע בחלקים השונים של השנה.

 

הגעתי, מה עכשיו?

קהילת מזרח ריכזה לכם את כל היעדים והאטרקציות הכי שוות בוייטנאם, משדות האורז היפים ועד הערים הגדולות, כך תוכלו לחוות את וייטנאם מכף רגל ועד ראש.